دریافت پروپوزال طراحی مدرسه معماری

دریافت پروپوزال طراحی مدرسه معماری

پروپوزال طراحی مدرسه معماری

در دنیای امروز مهمترین وظیفه آموزش، قرار دادن فرد در اجتماع از طریق رشد دادن حس مسئولیت شخصی است، به چنان شیوه‌ای که اجتماع نتایج آن را بیش از مجموع افرادی که در بر دارد، نشان دهد. افزایش حجم اطلاعات و دانش بشری و همچنین چگونگی انتقال آن به نسلهای بعد نیز از مسائلی است که بحث اصلی آن به موضوع  آموزش بازگشت دارد.

با توجه و نگاهی دقیق‌تر به شرایط جامعه کنونی ما و بالاخص شرایط آموزشی در سطوح مختلف، که شامل دو مرحله قبل از دانشگاه و دانشگاه (تحصیلات عالی) می‌باشد نقش آموزش در چگونگی رسیدن دانش آموختگان به مراحل بعدی قابل وجه می‌باشد.

سیستم آموزش مشتمل بر چند شاخه مختلف می باشد و هدف، آموزش و تربیت افرادی می‌باشد که با توانایی کسب شده توانایی فعالیت در حرفه‌ای مرتبط با رشته های مختلف گذرانده شده تاثیری در بستر جامعه داشته باشند. مدارس معماری را می‌توان به عنوان جایگاهی که در آن دروس نظری کم رنگ می‌شود اما از میان نمی‌رود و دروس عملی پررنگ‌تر و اصلی‌تر می‌باشد تا دانش‌آموزان را در برخورد با حرفه آینده خود آماده نماید، معرفی نمود.

با نظری جدی‌تر و دقیق‌تر به جامعه و همچنین نقش مهم مدارس معماری در آموزش افراد در رشته‌ تخصصی و تاثیر این آموزش در بطن جامعه به عنوان جزیی کوچک از جامعه اموزشی اما کامل کننده آن، طراحی فضایی که بتواند به نیازهای فرمی و عملکردی پاسخگو باشد، حائز اهمیت است.

تگ(برچسب): , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: