دریافت پاورپوینت چگونه با تبلیغات فروشتان را افزایش دهید

دریافت پاورپوینت چگونه با تبلیغات فروشتان را افزایش دهید

پاورپوینت چگونه با تبلیغات فروشتان را افزایش دهید

بازاریابی و تبلیغات این روزها یک پای ثابت هر نوع کسب و کار به شمار می آید، بطوریکه برنامه ریزی ها و کارهای مدونی برای هر چه بهتر انجام شدن بازاریابی و تبلیغات صورت می گیرد. وقتی متن تبلیغ خود را نوشتید، آن‌را بخوانید و ببینید آیا از آزمایش «خوب که چی» سربلند بیرون می‌آید؟ اگر بعد از خواندن تبلیغ، فکر کردید که مخاطب هدف با جمله «خوب که چی» به آن پاسخ می‌دهد، آنقدر آن‌را بازنویسی کنید تا پاسخ مخاطبان چیزی شبیه این باشد: «این دقیقا همان چیزی است که به‌دنبالش بودم. چطور می‌توانم آن را به‌دست آورم؟»

وقتی متن تبلیغ را نقد می‌کنید، باید بعد از هر جمله از خود بپرسید، خوب که چی؟ این تکنیکی است که می‌تواند در تغییر و قوی‌تر کردن متن تبلیغاتی به شما کمک کند. مثلا فرض کنید در متن تبلیغ نوشته‌اید که ما بزرگترین توزیع‌کننده ماهی در ایران هستیم. مخاطب می‌تواند از خود بپرسد: خوب که چی؟ ولی اگر بنویسید ماهی‌هایی عرضه می‌کنیم که کلسترول ندارد و برای افرادی که مشکل کلسترول دارند مفید است، مشتری شاید بگوید این دقیقا همان چیزی است که می‌خواستم. مزایای واقعی کارتان را برجسته کنید و مزایا مواردی هستند که دقیقا به مخاطب مربوط هستند و نه به شما.

در فایلی که پیش روی شماست، تلاش شده تا بهترین راهکارها برای تنظیم یک پیام تبلیغاتی و بازاریابی ارائه شده است که شما را در بهتر دیده شدن و جذب راحت تر مشتری کمک می کند.

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: