دریافت پاورپوینت معرفی کتاب و فیلم آن شرلی با موهای قرمز

دریافت پاورپوینت معرفی کتاب و فیلم آن شرلی با موهای قرمز

پاورپوینت معرفی کتاب و فیلم آن شرلی با موهای قرمز

آنه شرلی (Anne Shirley) نه تنها داستانی زیبا و رویایی ست بلکه رویا های سبز در ان به فراوانی یافت می شود. داستان کتاب به خصوص برای کانادایی ها بسیار خودمانیست. داستان دختر بچه یتیمی به اسم آنه شرلی است که پس از زندگی سختی که در پرورشگاه ها و یتیم خانه ها داشته، به طور اشتباهی به خانه متیو و ماریلا کاتبرت فرستاده میشود و خودش را آنجا پیدا میکند. آنه مورد رحم متیو و ماریلا قرار میگیرد و داستان و ماجرا های تلخ و شیرین شروع میشود. در فصل های اول کتاب آنه با کاراکتر هایی مثل خانم لیند فضول، گیلبرت بلیت، همکلاسی هایش و دیانا باری، دوست صمیمی اش آشنا میشود.
مونتگومری نوشته که خواننده را به طرف خود میکشد و اجازه میدهد تا خواننده به آسانی با کاراکتر ها همزاد پنداری کند. شرح وقایع آنه او را کمی خشن در مورد دیگران نشان میدهد، ولی با این وجود این رفتار یک نوع شیرینی دارد و این رفتار ناشی از تربیت یتیم خانه است. داستان طوری نوشته شده که خواننده میخواهد آنه در کارهایش موفق شود. آنه قادر است احساسات بسیاری از خوانندگان را تحریک کند و به دست بگیرد.
Anne of Green Gables داستانی است که میتواند در خواننده حس همزاد پنداری ایجاد کند. در قدرت دوستی و عشق به خانواده. داستانی مناسب برای خوانندگان جوان. به طوری که Anne of Green Gables را به رمانی عالی برای خوانندگان جوان تبدیل کرده که حتی میتواند لذت کافی را برای خوانندگان میانسال نیز ایجاد کند.
این کتاب اولین کتاب سری دنباله دار آن شرلی است که از روی آن فیلم هم ساخته شده. داستانی که کاراکتر های دوست داشتنی را نشان میدهد و کتابی لذت بخش برای همگان است.

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: