دریافت پاورپوینت درباره ورزش بسکتبال

دریافت پاورپوینت درباره ورزش بسکتبال

پاورپوینت درباره ورزش بسکتبال

بسکتبال امروزه یکی از پرطرفدارترین ورزش های دنیاست و آمریکا بهترین بسکتبالیست ها را دارد بسکتبال در اوایل پاییز سال ۱۸۹۱ میلادی طراحی شد. اما بر پایه برخی منابع از مدت‌ها قبل‌تر این ورزش به صورت بازی‌های محلی با کمی تغییرات در آمریکای مرکزی و جنوبی انجام شده است. جیمز نای اسمیت این ورزش را پایه ریزی کرد. جیمز نای اسمیت یک پزشک کانادایی بود که با ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد و تابعیت آن کشور را گرفت.

در سال ۱۸۹۱ یعنی زمانی که دکتر نای اسمیت در دانشگاه ورزش اسپرینگ فیلد (واقع در ایالت ماساچوست آمریکا) درس می داد ، رئیس دانشگاه از او خواست ورزشی ابداع و اختراع کند که دانشجویان بتوانند در فصل زمستان در سالن به آن بپردازند تا آمادگی جسمانی خود را برای پرداختن به مسابقات میدانی فوتبال ،هاکی و بیسبال، در فصل بهار و تابستان حفظ کند . حاصل این افکار و اندیشه ها ورزشی شد به نام بسکتبال که امروزه پس از سپری شدن نزدیک به یک قرن و اندی از اختراع آن ، از پر طرفدارترین و هیجان انگیزترین رشته های ورزش بین المللی است.

 

  • پاورپوینت بسیار حرفه ای و زیبا در مورد بسکتبال 
  • قابل ویرایش و دارای عکس های بسیار جذاب و مناسب برای ارائه دانشگاهی
  • مطالب بسیار عالی و کامل هستند و تمامی موارد در مورد تاریخچه، لباس، نحوه بازی،  زمین و … بسکتبال در پاورپوینت ذکر شده است.
  • این پاور پوینت ۲۵ اسلاید دارد.

تگ(برچسب): , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: