دریافت لوگو لایه باز صنایع چوبی

دریافت لوگو لایه باز صنایع چوبی

لوگو لایه باز صنایع چوبی

“نشان‌واره” یا “لوگو” یا “آرم” عنصری گرافیکی از علائم دیداری است به‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا با اشکال تصویری به صورت ویژه (و نه الزاماً خوانا) چیده شده‌است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه دیگر متفاوت باشد. نشان‌واره طرحی ملموس و متمایز برای نمایاندن یک مجموعه، کالا یا سرویس مشخص است که در کنار اشاره به برخی مفاهیم، گاهی ویژگی‌ها و هویت یک سازمان یا کالا را نیز بازمی‌نمایاند.

به زبان ساده، لوگو یک نماد مختصر از نام به همراه اشاره به حوزه کسب و کار، برای حک شدن در ذهن مخاطبان است. دقت کنید در ایجاد لوگو حداقل ها مهم هستند زیرا قرار است در زمان کوتاه در ذهن مخاطب (بیننده) جذابیت، زیبایی و مفهومی را انتقال دهد.

لوگوها انواع مختلفی دارند که با شناخت دسته بندی آن ها می توان لوگوی مناسب تری را برای کسب و کار خود انتخاب کرد. لوگو نماد شما است. شما با این نماد به یاد خواهید آمد. به طوری که هرجا نماد شما دیده شود نوع فعالیتتان و هر چیزی که از شما می دانند به یاد خواهد آمد. پس با لوگویی خاص به یاد ماندنی شوید.

لوگو لایه باز و آماده صنایع چوبی با پسوند EPS و Ai – جذاب و خاص

  • فایل با پسوند EPS و Ai می باشد.
  • دارای ۴ طرح متفاوت جذاب و زیبا برای برند شما.
  • دارای ده ها لایه مجزا از هم
  • تمامی قسمت ها لایه باز و قابل ویرایش می باشد.
  • به همراه فایل فونت استفاده شده

چگونه می توان از وکتور ها استفاده کرد؟
وکتور ها را میتوان در برنامه فتوشاپ باز کرد و از آن استفاده کرد ولی در فتوشاپ به صورت لایه باز نخواهند بود. برای همین اگر قصد حذف یک قسمت از این فایل ها را دارید و یا می خواهید که بک گراند این فایل رو حذف کنید میتونید این فایل ها رو توسط نرم افزار Adobe Illustrator باز کرده و از منوی بالا Window>>Layers را انتخاب کنید. تا پنل لایه ها برای شما باز شود.
بعد از انجام تغییرات لازم و برای این که در بقیه مراحل طراحی از این فایل وکتور در فتوشاپ استفاده کنید، به منوی فایل رفته و save as را بزنید و آن را با فرمت EPS یا Ai ذخیره کنید تا به راحتی با فتوشاپ باز کنید. موقع باز کردن این فایل ها در فتوشاپ از شما رزولیشن خواسته می شود که اگر برای طراحی های از قبیل پوستر A3 یا کارت ویزیت میخواهید از این وکتور استفاده کنید ما پیشنهاد میکنیم روی ۳۰۰DPI قرار دهید.

توجه: برخی مواقع این فایل ها پس از انتقال به فتوشاپ خیلی کوچک می شوند و پس از تغییر ابعاد کیفیتشان مطلوب نیست! این مواقع به ندرت پیش میاد ولی اگر اومد به Adobe Illustrator رفته و یک سند جدید باز کنید و این وکتور را در داخل آن انداخته بزرگش کنید و سپس سیو کنید. حال به راحتی به فتوشاپ انتقال داده و از کیفیت بالای آن لذت ببرید.

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: