دریافت قالب آماده اینستاگرام (جمعه سیاه – لایه باز)

دریافت قالب آماده اینستاگرام (جمعه سیاه – لایه باز)

قالب آماده اینستاگرام (جمعه سیاه – لایه باز)

امروزه از اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان یاد می شود. اگر شما برای کسب و کار خود در اینستاگرام پیج فعالی دارید باید از پست هایی حرفه ای برای جذب مخاطب استفاده کنید. قالب های آماده اینستاگرام در ایجاد پست و استوری هایی حرفه ای و زیبا به شما کمک بسیاری می کند. قالب آماده اینستاگرام در واقع تمپلت هایی آماده و از پیش طراحی شده ای هستند. از این قالب ها برای زیبایی بخشیدن به پست ها و استوری ها استفاده می شود. برای هر پیج، قالب هایی یکدست و منسجم به کار می رود که به این ترتیب به پیج اینستاگرامی نظم داده میشود.

معمولا در قالب های پست اینستاگرام لوگو، آدرس پیج و اطلاعات تماس آورده می شود. این ویژگی موجب می شود هر پست و یا استوری به منزله یک تبلیغ برای کسب و کار شما باشد. به این ترتیب بازدید های پیج شما افزایش پیدا می کند. همچنین بازدیدکننده به محض مشاهده پست و یا استوری شما در صورت لزوم می تواند با شما تماس بگیرد. بنابراین می توان گفت که قالب های آماده پست و استوری اینستاگرام یکی از مقرون به صرفه ترین و موثرترین راه ها برای تبلیغات کسب و کار می باشد.

قالب آماده و لایه باز جمعه سیاه برای پست اینستاگرام با پسوند EPS و Ai – جذاب و چشم گیر

  • فایل با پسوند EPS و Ai می باشد.
  • دارای ۴ طرح متفاوت جذاب و زیبا برای پست اینستاگرام.
  • دارای ده ها لایه مجزا از هم
  • تمامی قسمت ها لایه باز و قابل ویرایش می باشد.
  • به همراه فایل فونت استفاده شده

چگونه می توان از وکتور ها استفاده کرد؟
وکتور ها را میتوان در برنامه فتوشاپ باز کرد و از آن استفاده کرد ولی در فتوشاپ به صورت لایه باز نخواهند بود. برای همین اگر قصد حذف یک قسمت از این فایل ها را دارید و یا می خواهید که بک گراند این فایل رو حذف کنید میتونید این فایل ها رو توسط نرم افزار Adobe Illustrator باز کرده و از منوی بالا Window>>Layers را انتخاب کنید. تا پنل لایه ها برای شما باز شود.
بعد از انجام تغییرات لازم و برای این که در بقیه مراحل طراحی از این فایل وکتور در فتوشاپ استفاده کنید، به منوی فایل رفته و save as را بزنید و آن را با فرمت EPS یا Ai ذخیره کنید تا به راحتی با فتوشاپ باز کنید. موقع باز کردن این فایل ها در فتوشاپ از شما رزولیشن خواسته می شود که اگر برای طراحی های از قبیل پوستر A3 یا کارت ویزیت میخواهید از این وکتور استفاده کنید ما پیشنهاد میکنیم روی ۳۰۰DPI قرار دهید.

توجه: برخی مواقع این فایل ها پس از انتقال به فتوشاپ خیلی کوچک می شوند و پس از تغییر ابعاد کیفیتشان مطلوب نیست! این مواقع به ندرت پیش میاد ولی اگر اومد به Adobe Illustrator رفته و یک سند جدید باز کنید و این وکتور را در داخل آن انداخته بزرگش کنید و سپس سیو کنید. حال به راحتی به فتوشاپ انتقال داده و از کیفیت بالای آن لذت ببرید.

خود را برای روز جمعه سیاه آماده کنید  (5 آذر ۱۴۰۰)

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: