دریافت فایل سه بعدی سی ان سی کتیبه (مدل ۱۰۴)

دریافت فایل سه بعدی سی ان سی کتیبه (مدل ۱۰۴)

فایل سه بعدی سی ان سی کتیبه (مدل ۱۰۴)

CNC یک مخفف انگلیسی از عبارت Computer Numerical Control است. این عبارت به معنای کنترل رقمی رایانه ای است که مفهوم آن راهبری و کنترل ماشین آلات صنعتی با استفاده از رایانه (کامپیوتر) است. دستگاه سی ان سی ابزاری است که می تواند با استفاده از رایانه بر روی فلز یا چوب تغییراتی را ایجاد کند. دستگاه سی ان سی در واقع یک فرز صنعتی است که با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری کنترل و هدایت می شود. این نرم افزارها دخالت انسان در برش و شکل دادن چوب را به حداقل می رساند. با استفاده از این دستگاه فرد می تواند تمام طرح های فرز کاری و ماشین کاری چوب را با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مناسب آماده کند و باقی کارها را به عهده دستگاه سی ان سی بگذارد.
دلیل احتیاج به دستگاه سی ان سی آن است که در تولید قطعات ظریف و ریز و همین طور قطعاتی که در ساخت آن نیاز به دقت و اندازه گیری های بسیار بالایی وجود دارد انسان ممکن است خطا کند اما این دستگاه با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری با کمترین خطای ممکن آن قطعات را به خوبی خواهد ساخت.

 

  • فایل طرح سه بعدی تابلو  با فرمت STL  و به صورت ZIP و با بهترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار داده شده.
  • با داشتن این فایل شما قادر خواهید بود با تمامی نرم افزار هایی از جمله۳DsMax ,Rhinoceros ,Artcam ,Aspire ,catia   SolidWorks و تمامی نرم افزار هایی که از فرمت محبوب STL پشتیبانی میکنند این فایل را اجرا کنید .
  • این فایل بدون قفل گذاری و جی کد گیری هستش و خود شما یا اپراتور سی ان سی شما در هر ابعاد دلخواهی که شما نیاز دارید میتواند تغییر سایز دهد.

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: