دریافت طرح تاسیس واحد خدمات رایانه و مشاوره مدیریت

دریافت طرح تاسیس واحد خدمات رایانه و مشاوره مدیریت

طرح تاسیس واحد خدمات رایانه و مشاوره مدیریت

تداوم حیات هر بنگاه اقتصادی، در وهله اول به توانایی آن نهاد در رقابت با رقبای داخلی و بینالمللی وابسته است. کسب این توانایی نیز به نوبه خود نیازمند ایجاد مزیت های رقابتی برای سازمان می باشد. یکی از متداول ترین روش های حصول این هدف، افزایش بهره وری در امور محوله و به تبع آن کاهش اتلاف ها (و هزینه ها) است. به این منظور بسیاری از نهادهای اقتصادی در سراسر جهان به سمت استقرار بهترین روش انجام کار در سازمان خود پیش میروند.در این میان استفاده از سیستم های مکانیزه انجام امور یکی از مهم ترین راهکارهای پیش روی این سازمان ها است.
در فضای اقتصاد جهانی، مدیران سازمان های پیشرو با استفاده از مشاوران خبره و صرف هزینه های استقرار روش های نوین و مکانیزه انجام امور به سازمان فرصت می دهند تا رقبا را از صحنه بیرون رانده و سهم بیشتری از بازار را در اختیار گیرند.

  • موضوع طرح: خدمات رایانه و مشاوره مدیریت
  • محل اجرای طرح: قابل اجرا در سراسر کشور
  • سرمایه گذاری کل: ۲۵/۱۶۵میلیون ریال
  • سهم آورده متقاضی: ۲۵/۲۰ میلیون ریال
  • سهم تسهیلات: ۱۴۵ میلیون ریال
  • دوره بازگشت سرمایه: ۱ سال

با توجه به افزایش روزافزون رقابت در بازار کلیه کالاها و خدمات در بازار داخلی و جهانی، اهمیت مشاوران توانمندی که بتوانند سازمان ها را به اهرم های نوین مدیریتی مجهز نمایند بیش ازپیش آشکار می گردد. این موسسات مشاوره ای نیز علاوه بر اینکه با ارائه خدمات خود می توانند کشور را به سوی خوداتکایی بیشتر و نیز کسب درآمدهای غیر نفتی رهنمون گردند با ایجاد اشتغال برای افراد تحصیلکرده (خصوصا در رشته های مهندسی کامپیوتر،مهندسی صنایع،حسابداری ، مدیریت و …) گامی در جهت رفع معضل بیکاری این طبقه بردارند، ضمن اینکه در انجام این گونه فعالیت ها – خصوصا در بخش طراحی و نرم افزار – می توان از تخصص بانوان تحصیلکرده استفاده کرد.

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: